ŠIOS SAVAITĖS RUNGTYNĖS –  NBA ALL STARS GAME - TEAM LEBRON VS TEAM DURANT
ŠIOS SAVAITĖS RUNGTYNĖS – NBA ALL STARS GAME - TEAM LEBRON VS TEAM DURANT

Taškai pelnyti šios savaitės išskirtinėse rungtynėse nulems Jūsų FreeBet statymo vertę!

Tikrinkite skiltyje "Mano Nuolaidos" arba užeikite pagal asmeniškai atsiųstą nuorodą. Sužinokite kurias išskirtines rungtynes atrinkome šią savaitę ir aktyvuokite. Atlikite statymą pagal nurodytas sąlygas ir kitą dieną suteiksime teisę į FreeBetą, kurio vertė nustatoma pagal Taškų-FreeBet santykį.

ATLIKTI STATYMĄ

Taisyklės:

Kas gali dalyvauti akcijoje?
 • Akcija galioja ne visiems OlyBet.lt klientams. Tikrinkite galimas asmenines nuolaidas skiltyje "Mano nuolaidos". 
 • Klientai, kurie savo OlyBet paskyroje atlieka pirmą statymą iki varžybų pradžios už šias rungtynes, negali pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
Kaip ir kada galiu dalyvauti?
 • Dėl galimybės dalyvauti pasiūlyme tikrinkite skiltį "Mano nuolaidos".
 • Visų pirma turite aktyvuoti pasiūlymą "Mano nuolaidos" puslapyje. Kiekvienoms išskirtinėms rungtynėms nurodoma minimali statymo vertė dalyvausianti pasiūlyme. Užskaitomi statymai iki varžybų pradžios, kuriuose kiekvieno įvykio koeficientas yra ne mažesnis nei 1.8. (Statymai už bet kurias taškų baigtis, pvz. "Rungtynių taškai", nėra užskaitomi). Išpirkti (cashout), grąžinti ar atšaukti statymai neįeina į pasiūlymo galiojimą. Suteiktas FreeBet galioja 5 dienas. 
 • Pasiūlyme dalyvauja tik statymai atlikti už tos savaitės išskirtines rungtynes, kurios nurodomos aktyvuojant pasiūlymą.
Ką galiu laimėti?
 • Skiltyje "Mano nuolaidos", prieš aktyvuodami, rasite asmeninį unikalų pasiūlymą, kuriame nurodomas pelnytų taškų ir FreeBet santykis (Pelnyti taškai = 1 FreeBet). Pavyzdžiui, už 10 runtynėse pelnytų taškų skirsime 1€ vertės FreeBet (10 taškų = 1€ FreeBet), jei rungtynėse bus pelnyta 200 taškų, Jums suteiksime teisę į 20€ vertės FreeBet statymą. 
 • FreeBetų vertė bus nustatoma 1€ intervalais. Bendra taškų vertė suapvalinama iki artimiausio 10. T.y., jei rungtynėse pelnomi 104 taškai, tuomet premijos nustatymui užskaitomi 100 taškų.
 • FreeBet tai yra XX EUR vertės pavienis statymas, kurį klientas gali įsigyti su 99,8% nuolaida už 0,01 EUR.
Kada gausiu laimėjimą?
 • FreeBet statymą suteiksime kitą darbo dieną po rungtynių baigties. FreeBet statymo vertė nustatoma pagal nurodytą Taškų-FreeBet santykį Jūsų "Mano nuolaidos" skiltyje. Maksimali galima FreeBet vertė vienam klientui yra 30€ už kiekvienas išskirtines rungtynes. Pasiūlyme taškų suma nustatoma atsižvelgiant į pagrindinį rungtynių laiką neatsižvelgiant į pratęsimus.
Kita nuobodi, bet būtina informacija
 • Kaip atlikti FreeBet statymą ir jam galiojančias taisykles galite rasti ČIA
 • Galioja bendrosios "OlyBet" nuotolinio lošimo organizavimo reglamento nuostatos.
 • „OlyBet“ pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu. 
 • Pasiūlymas negali būti panaudotas kartu su kitais pasiūlymais. 
 • „OlyBet“ pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti arba atšaukti taikomos nuolaidos sąlygas. "
 • Šioje akcijoje gali dalyvauti asmenys sulaukę 18 metų ar vyresni, išskyrus OlyBet ir su šiuo pasiūlymu dirbančių agentūrų darbuotojus, jų šeimos narius. Darbuotojai, direktoriai, vadovai ir jų šeimos nariai (sutuoktinis, tėvai, vaikai, brolis ir sesuo bei jų sutuoktiniai), namų ūkio nariai, asmenys susiję su NBA, kitaip vadinama Nacionalinė krepšinio asociacija („NBA“), NBA komandos nariai, „NBA Media Ventures LLC“, „NBA Properties, Inc“, kartu vadinami “NBA Organizacijos Subjektais“. Taip pat jų dukterinės įmonės, filialai ir reklamos agentūros. NBA Organizacijos Subjektai, taip pat kaip ir jų motininės, dukterinės įmonės, filialai, direktoriai, darbuotojai, vadovai, agentai, platintojai, mažmenininkai, reklamos agentūros, atstovai ir įgalioti asmenys, neprisiima jokios atsakomybės ir nebus atsakingi už skundus, pretenzijas, praradimą, žalą, ypač kūno sužalojimus ar nugalėtojo, ar bet kurio kito mirtį, Taip pat bet kokios žalos atveju asmeniniam ar nekilnojamajam turtui, kuris gali atsirasti visiškai ar iš dalies, tiesiogiai ar netiesiogiai, dėl to, kad laimėtojas turi, tvarko ir (arba) naudojasi prizu. Dalyvaudamas šiame konkurse ir priimdamas prizą, laimėtojas sutinka, kad NBA Organizacijos Subjektai naudotų dalyvio balsą, nuotrauką, pavardę ir amžių, be jokio papildomo mokesčio už bet kokią būsimą reklaminę veiklą. NBA logotipai ir kiekviena NBA komanda yra prekiniai ženklai, saugomi autorių ir (arba) kitų intelektinės nuosavybės teisių, jie yra „NBA Properties, Inc.“ ir atitinkamų NBA narių nuosavybė. Jie negali būti naudojami pilnai, ar dalimis be išankstinio rašytinio „NBA Properties, Inc.“ leidimo © 2020 NBA Properties, Inc. Visos teisės saugomos. 
 • Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai neišsprendžia finansinių problemų.