Nuolaida lažyboms iki €100!
2x100SportsBook

1. Pasiūlymas galioja 2018 m. gruodžio 31 d. tiek naujiems, tiek jau esamiems www.olybet.lt žaidėjams.
2. Maksimali nuolaidos suma, kurią galima gauti, yra 100 EUR.
   2.1. Nuolaida bus taikomai pirmai įmokai, po nuolaidos kodo įvedimo.
3. Nuolaidos suma į jūsų sąskaitą bus suteikta įvykdžius šias sąlygas pvz. Norint gauti 100 EUR (arba 50 EUR) nuolaidą:
   3.1. www.olybet.lt profilyje, laukelyje „Nuolaidos kodas“ įrašius nuolaidos kodą NORIU100 (arba NORIU50).
   3.2. Atlikus 100 EUR (arba 50 EUR) įmoką į savo lošimų sąskaitą.
   3.3. Per 30 dienų nuo kodo NORIU100  įvedimo, atlikus statymų už ne mažiau nei 1001 EUR (su KODU NORIU50 - 500,5 EUR), su bendru 1.6 ar aukštesniu koeficientu lažybose iki varžybų pradžios (Prematch) ar lažybose gyvai (Live). Į nuolaidos gavimo sąlygas neįeina pasikartojančios to paties įvykio lažybų kortelės.
   3.4. Nuolaida iki 99,9% (su kodu NORIU100 - maksimali suma 100 EUR; su kodu NORIU50 - maksimali suma 50 EUR) bus pritaikyta atliktiems statymams pagal 3.3. punktą.
4. Pralošus atliktą įmoką, nuolaida lieka galioti. Galimybę ją gauti turėsite atlikdami ir tolimesnes įmokas.
5. Vienas žaidėjas gali turėti tik vieną aktyvią nuolaidą t.y. suvedus 2 kodus klientas dalyvaus toje akcijoje, kurios kodas buvo suvestas pirmas.
6. Pasiūlymas yra skirtas tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam sąskaitos numeriui bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). „OlyBet“ pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.
7. Pasiūlymas negalioja pildant sąskaitą SKRILL elektroniniais mokėjimais.
8. „OlyBet“ pasilieka teisę panaikinti nuolaidą ar pašalinti bet kokį statymą atliktą naudojantis įmokos nuolaida, jei žaidėjas ar žaidėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. „OlyBet“ turi teisę apmokestinti tokius žaidėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi „OlyBet“ pasiūlymai skirti klientų pramogai ir „OlyBet“ turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus žaidėjams, kurie nori pasinaudoti šia nuolaida.
9. „OlyBet“ pasilieka teisę savo nuožiūra keisti taikomos nuolaidos sąlygas.