LEDO RITULIO 2019 PASAULIO ČEMPIONATUI 25% NUOLAIDA KIEKVIENĄ DIENĄ 05.23 - 05.26

Kiekvieną dieną aktyvuok nuolaidą ir atlik statymą iki varžybų pradžios už Ledo Ritulio Pasaulio Čempionatą 2019
ir gauk 25% vertės nuolaidą nuo atlikto statymo už bet kurią baigtį, išskyrus "Rungtynių nugalėtojas" ar "Rungtynių nugalėtojas" (pagr. laikas). Nuolaidą galite naudoti tos pačios dienos LRPČ2019 rungtynėms gyvai (Live).

AKTYVUOTI

Taisyklės:

Kas gali dalyvauti akcijoje?
Akcija galioja tik esamiems OlyBet.lt žaidėjams
Olybet klientai, kurie naujai užsiregistravo tą pačią dieną, negali pasinaudoti šia akcija.

Kaip ir kada galiu dalyvauti?
Akcija galioja nuo 2019-05-23 09:00 val. iki 2019-05-26 23:59 val.
Norėdami dalyvauti akcijoje turite aktyvuoti nuolaidą. Pasiūlymas veikia kiekvieną dieną nuo 09:00 val. Aktyvavus, nuolaida taikoma pirmam ir vienam tą dieną atliktam pavieniui statymui iki rungtynių pradžios su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu už bet kokią baigtį, išskyrus "Rungtynių nugalėtojas" ar "Rungtynių nugalėtojas" (pagr. laikas). Akcijoje dalyvauja tos dienos rungtynės iš Ledo Ritulio Pasaulio Čempionato 2019.

Ką galiu laimėti?
Atlikus sąlygas atitinkantį statymą, bus suteikta nuolaida lygi 25% nuo statymo sumos (maksimaliai 5 EUR vienam asmeniui). Nuolaidos suma turi būti peržaista 1 kartą atliekant pavienį statymą tos pačios dienos Ledo Ritulio Pasaulio Čempionato 2019 rungtynėse gyvai, kaip sąlygas atitinkantis statymas. Statymai su nuolaida gali būti atlikti už bet kokią baigtį, išskyrus "Rungtynių nugalėtojas" ar "Rungtynių nugalėtojas" (pagr. laikas), su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu. Nepanaudota ar neperžaista nuolaida automatiškai anuliuosis iki 09:00 val. kitą dieną.

Kada gausiu laimėjimą?
Nuolaidos suma bus suteikta automatiškai iš karto atlikus sąlygas atitinkantį statymą ir naudojama bet kuriam kitam statymui sporte. Tačiau tik sąlygas atitinkantis statymas užsiskaito, kaip nuolaidos peržaidimas.

Kita nuobodi, bet būtina informacija
Galioja bendrosios "Olybet" nuostatos ir taisyklės
„OlyBet“ pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.
Pasiūlymas negali būti panaudotas su kitais pasiūlymais.
„OlyBet“ pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti arba atšaukti taikomos nuolaidos sąlygas.